Central Appartement In The Heart Of Gueliz

  • Gratis internettilgang
  • Tillatt med kjæledyr

Central Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakesh ligger ved siden av Macma, 5 km fra flyplassen Marrakech-Menara.

Overnattingsstedet ligger 5-minutters gange fra Le Grand Cafe De La Poste, og tilbyr retter av franske retter.

Koutoubia ligger 2 km fra boligen, mens Dar Tiskiwin museum er kun 2,1 km fra boligen. Du kan komme deg til El Badii Palace på få minutter med bil. Carre d'Eden busstopp ligger 200 meter fra hotellet, og en 15-minutters spasertur er nok til å komme til Marrakesh jernbanestasjon.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Central Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakesh
Hotel Apart Lrb
pris kun for mobil

Hotel Apart Lrb

4.6
Skikkelig 49 anmeldelser
24 m fra overnattingsstedet
USD 107 USD 96
per natt
Radisson Blu Marrakech, Carre Eden
pris kun for mobil

Radisson Blu Marrakech, Carre Eden

8.3
Veldig bra 1176 anmeldelser
127 m fra overnattingsstedet
USD 294 USD 265
per natt
Ari Boutique Hotel - Adult Only
pris kun for mobil

Ari Boutique Hotel - Adult Only

9.0
Flott 8 anmeldelser
127 m fra overnattingsstedet
USD 104 USD 94
per natt

    Fasiliteter

    Internett

    • Gratis internettilgang

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Kjæledyr

    • Tillatt med kjæledyr
    Ofte stilte spørsmål
    • 🌇
      Hva er avstanden mellom Central Appartement In The Heart Of Gueliz hotell og sentrum?
      Marrakesh sentrum ligger 15-minutters gang fra Central Appartement In The Heart Of Gueliz hotell.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Central Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakesh

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk